Ana Sayfa   |   Hakkımızda   |   İletişim   |   Ön Başvuru Formu                                                                     Türkçe   |   English

Ana Sayfa

 

Akademiden

 

Eğitim Kadromuz

 

Eğitim Kampımız

 

Yaz Kampımız

 

Yıldızlarımız

 

Haber

 

Bilgi Bankası

 

İletişim

 

 

 

 

 

 

 

 

Yurtdışı Yaz Kampı Hiyerarşi

 

Kampımız farklı kısımlarda 6-16 yaş arası çocukları ağırlıyor. “Athlorama”, “Panorama”, “Peukorama”, “Trenorama”, “Xilorama”, “Kentrorama”

Kamp lideri: 8-10 çocuklu bir evde çocukların her şeyinden sorumludur. Sabah kalkışlarından gece yatmalarına kadar. Sadece bu işi yapanlar kamp liderliğinin güçlüğünü anlamaktadırlar. Hem anne hem baba, hem kardeş hem de arkadaştırlar. Evi idare eder, yol gösterir, yardım ve telkin eder, korur, çocukların sırlarını paylaşır fakat gerektiği yerde sert olması gerektiğini de bilir. Çocukların karakterlerini o kadar iyi tanır ki, yemek, müzik ve spor konularındaki tercihlerini iyi bilir. Kamp liderlerimiz teorik bilgilerin yanı sıra kamp yaşamıyla ilgili pratik bilgileri de içeren altı aylık zorunlu seminer programını takip ederler.

Grup başkanı: 4-5 evin ve 4-5 kamp liderinin başkanı. Görevi iki misli olduğu için zor bir rolü var. Çocukların daha mutlu olmasını sağlamak ve gereken her durumda yanında olmak için kamp liderine yardım etmektedir. Diplomalı olmasından ve her şeyden önce uzun yıllar birlikte çalıştığımız iş arkadaşımızdır.

Başkan yardımcısı: Kampın kadrolu çalışanlarındandır. Bütün kısımların iyi çalışmasına özen gösterenler başkan yardımcılarıdır. Herkesin kendi bölümünde olmasına dikkat ederler. Başkan yardımcısı kampçılarla ve görevlilerle ilgilenerek bölümün nabzını ve ritmini korumasında başarılı olur.

Başkan: Kampın tüm nabzını tutan kişidir. Yıllık vizyonu sağlar. Günlük programlar, spor programları, eğlence ve her şeyden sorumludur. Başkanımızın özelliği çocuklara olan sevgisi ve görevlilerine olan saygısıdır. Herkesle ilgilenir!

 

 

Yaz Kampı Bölümleri

 
Aktiviteler
Günlük Program
Beslenme Programı
Eğlence Programı
Güvenlik & Klinik
Hiyerarşi
Görevlilerin Eğitimi

 

 

 

Türk Futbolu

Türk ve dünya futbolu bilinmeyenler.

Türk Futbolu

Samui Adası

Samui, dünyanın en güzel adalarından biri.

Samui Adası

Full Moon Party

Sahil, Eğlence, Parti ve Dolunay zevki.

Full Moon Party

Hot-Affiliates Reklamları

Bu sitede reklam ver

 

 

Hot-Affiliates Reklamları     Doktor   Koh Samui   Keşifler   Fenerbahçe   Çocuk   Reklam   Beşiktaş   Real Madrid

Futbol Akademi © 2006 - Yürürlülükteki yasalarca her hakkı saklıdır.

E-Posta